تنظیمات اولیه دستگاه لیزر

مرحله بعدی در خصوص نویسندگان دستگاه لیزر مختلف هست بایستی جلو بریم و پاسخ منفی بدین آیتم بدیم زیرا در اصل یک نفر تالیف کننده داریم , مرحله بعدی به ما اذن می ده سایت رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کنیم . این موضوع به پلاگین اجازه می آبادی اشتباهات رو در کنسول جستجوی گوگل fetch کنه و اون ها رو در داشبورد دستگاه لیزر وردپرس نشون بده . این آیتم فراوان مفید میباشد چون من هیچ زمان وارد کنسول جستجوی گوگل نمی حس . بنابراین دیدن خطاها در داشبورد وردپرس دوچندان مفیده نوع اشتباهات ممکنه مواردی مانند خطای نوشتاری در یکی لینک های پست باشه . بدین ترتیب در حال حاضر دستگاه لیزر به برگه 404 لینک و پیوند می ده . این تجربه نیکی برای استفاده کننده نخواهد داشت .

گوگل به محض اینکه متوجه این موضوع بشه نادرست رو نشان خواهد داد . دفعه بعد از آن زمانی که وارد تارنما خود شدید متوجه اعلانی از سمت پلاگین خواهید شد . سفارش می کنم دستگاه لیزر اینکار رو انجام دهید چیزی که باید به اون دقت داشته باشید اینه که می بایست وبسایت شما در کنسول جستجوی گوگل تصویب شده باشه تا بتونید در‌این تراز اون رو متصل فرمایید .

اینجا کنسول جستجوی گوگل منو می بینید . می بینید که اینجانب سایتم را به اون بیش تر کردم . هنگامی که به فهرست وبسایت هایی که بایستی به اون متصل شید نگاه می کنید , چیزی که بیشتر دستگاه لیزر افراد اعم از خود من در گیر نادرست می شن اینه که ورژن های www و غیر WWW سایت های متفاوتی می‌باشند . کنسول جستجوی گوگل دستگاه لیزر نیز بدین زمینه توجه می کنه . همین مورد در خصوص HTTP و HTTPS وجود داره براین اساس در‌حالتی که وب سایت شما بر روی HTTPS WWW تهیه شده باشه مطمئن باشید که در کنسول جستجوی گوگل هم همین طوره سایت ما به صورت HTTP است , به این ترتیب می بایست اطمینان حاصل کنم که وب سایت من از مورد HTTP به کارگیری می‌کنه . عالی حال اذن بدید این گزینه رو تنظیم کنیم . اینجانب بر روی مورد Allow کلیک می کنم و این کد رو در باکس کپی خواهم کرد . بعد از آن پروفایلی که با نشانی منطبق است رو تعیین خوا‌هیم کرد .


بخش بعدی تنها جنبه زیبایی داره . ما صرفا اون رو انجام می دیم به احتمال مضاعف عنوان وبسایت رو وارد نموده اید , دستگاه لیزر در شرایطی‌که می خواید اون رو تغییر و تحول بدید درین مرحله می تونید اینکار رو انجام بدید . می تونید جدا کننده رو تغییر‌و تحول بدید . در نهایت چیزی که مضاعف اصلا مهم نیست اینه که جداگانه کننده شما در ورقه نتایج جستجو وجود داشته باشه . خوب به پیش می ریم ما کار خودمون دستگاه لیزر رو انجام دادیم تونستیم کلیه پیکربندی اساس که برای سایت خودمون نیاز داشتیم رو تنظیمات کنیم . بر روی گزینه close کلیک می‌کنم و به حوزه‌ ادمین بر می گردم &# خرید دستگاه لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *