میزان سعی دستگاه لیزر

ابزار Google &# دستگاه CNC یک گزارش دستگاه لیزر فراوان دارای فایده را در رابطه با مقدار کارایی وب سایت دستگاه لیزر در موبایل به شما ارائه می دهد . از روش این ابزار دستگاه لیزر , شما میتوانید معضلات و خطاهایی که دراین مورد , به وسیله گوگل شناسایی شده‌است را حین بازدید از وب سایت موبایلی پیدا نمایید .


برخی از خطاهای احتمالی عبارتند از : نزدیک بودن موادسازنده قابل لمس ( دکمه های فراخوان , لینک و پیوند ها و غیره ) , فایده از flash و هماهنگ نبودن ابعاد محتوا با viewport . درین ابزار دستگاه لیزر هر خطایی با لیستی از URL هایی که‌این نادرست در آن‌ها وجود دارد به عنوان مثال آورده شده است , که این بی‌شک اطلاعات مضاعف دستگاه لیزر با ارزشی است .

خطاهای مربوط به بالا و زیر کردن کاغذ

شما بایستی هر چه زودتر , خطاهایی که به بالا و ذیل کردن صفحه های وبسایتتان مربوط می‌شود را رفع فرمائید تا کاربر تجربه ی دستگاه لیزر مثبتی از بازدید وب سایت دستگاه لیزر شما داشته باشد . با استفاده از Google ’ s Crawl Error Report در ابزار Search Console , می‌توانید خطاهای مرتبط با URL های مختص به تلفن های هوشمند را شناسایی نمایید .
DYNAMIC SERVING

این ساختار باعث می‌شود که یک سایت , طرح و محتوای مرسوم خود ( custom ) را برای کاربران موبایلی , با یک URL اجرا کند . در صورتی در تحقیقات خود به‌این فیض رسیده اید که اخلاق کاربران موبایلی شما با خوی کاربران دسکتاپ شما متفاوت است , این ساختار برای شما مناسب است .

بر خلاف ساختار responsive web design , ساختار dynamic serving برای نمایش محتوا برای کاربران متعدد ( در دستگاه های گوناگون ) HTML های متفاوتی را به کار می‌گیرد . سرورهای اینترنتی هم از اینکه برای سرتیترهای HTTP ) Vary HTTPهای متغیر ) چه چیز را سناریو دهند , طرح ریزی گردیده اند .
سرتیتر Vary HTTP

این سرتیتر به سرور اینترنتی میگوید که محتواهای متفاوتی برای سناریو در دستگاه های متعدد یا این که برای یوزرها متفاوت موجود هست , و وقتی که یک درخواست برای یک URL اخذ می‌شود , سرور می بایست استفاده کننده یا این که دستگاهی که این درخواست را ارسال کرده است , پیش از نمایش محتوا در حیث گیرد .

از نگرش دستگاه لیزر , موتورهای جستجوگر نظیر گوگل , باید از سرتیتر Vary HTTP فایده نمایند تا در یافتن نتایج , ایندکس کردن و ذخیره سازی ( Caching ) محتوای باصرفه سازی شده برای گوشی , به آنان یاری دهد . به این ترتیب , این استدلال در ارتقاء قدرت نمایش محتوا در تلفن همراه مضاعف اصلی است .
content ( ذخیره سازی محتوا )

برای درک دقیق شیوه ی کارکرد Vary HTTP , اول باید فرایند ی cashing را بشناسیم .

Caching به ذخیره سازی یک ورقه یا این که منبع , به وسیله ی فضاهایی مثل مرورگر کاربر و internet service provider گفته می شود ; این ذخیره سازی به کاهش حجم کاری سرورهای اینترنتی و ارتقا پاسخگو ( responsive ) بودن وب سایت ها امداد می نماید . به عنوان مثال چنانچه یک کاربر درخواست بازدید از صفحه ای را از روش یک internet service provider داشته باشد , در حالی که اخیرا از آن بازدید کرده و آن را ذخیره کرده باشد , به احتمال بسیار برای او , نسخه ذخیره شده ی آن صفحه نمایش داده میگردد .

سرتیتر Vary HTTP می‌تواند به مدیر اینکه چه محتوای ذخیره سازی شده ای ( در چهره ذخیره سازی شدن ) برای هر استفاده کننده نمایش داده شود , کمک کند . فارغ از آن , احتمالا شما برای یک کاربر موبایل , کاغذ ی ذخیره سازی شده ی مربوط به دسکتاپ را اکران دهید , و برعکس .
Implementation ( اجرا )

برای این که به موتورهای جستجوگری که به کاغذ ی شما دسترسی دارند بگویید که محتوای خاصی باید برای استفاده کننده دستگاه لیزر خاصی نمایش داده شود , به اضافه کردن یک سرتیتر Vary HTTP به صقحه ی خود نیاز دارید .
شناسایی کاربر/سیستم دلیل

وقتی که یک کاربر برای نخستین بار از یک تارنما دیدن می نماید , یک سرتیتر درخواست HTTP به سرور ارسال میگردد . در‌این درخواست , یک string ( به گروه ی محدودی از کاراکترها مثل حروف , اعداد , نشانه ها که به ترتیب خاصی کنار یکدیگر قرار گرفته اند ) مختص به استفاده کننده وجود دارد که خصوصیات کاربر متقاضی را شناسایی می نماید ; نظیر string منحصربه‌فرد استفاده کننده برای مرورگر فایرفاکس :

Mozilla/5 . 0 ( Macintosh; U; Intel Mac OS X 10 . 5; en - US; rv : 1 . 9 . 1b3 ) Gecko/20090305 Firefox/3 . 1b3 GTB5

فهرست کاملی از استرینگ های مرتبط با یوزرها تهیه نمائید و آنرا به طراح تارنما خویش ارائه دهید تا از اینکه محتوای شما برای هر کاربر/سیستم عامل به صحت نمایش داده می گردد اطمینان حاصل فرمائید . یک منبع اثر گذار که می‌توانید از آن برای تشکلیل این فهرست استفاده فرمایید udger . com است .

همت فرمائید ارورهایی که به صورت معمول , هنگام شناسایی کاربر/سیستم برهان صورت عرضه می کنند را شناسایی نمایید ; این

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *