اشکال روش‌های تبلیغ دستگاه لیزر در تلگرام را بشناسید!

خب , در تلگرام ما با چندین دسته تبلیغ دستگاه لیزر روبرو هستیم . با این وجود , این شیوه تبلیغاتی دستگاه لیزر همیشه کارساز نیست . در این‌حالت , پول شما به جیب عده‌ای سودجو و منفعت طلب انتقال میابد . برای همین , ما تصمیم گرفتیم همه‌ی این روش‌های تبلیغ در تلگرام را برایتان بررسی کنیم :

ارتقاء تضمینی اعضای شبکه تلگرام

یکی‌از روش‌های تبلیغات در تلگرام , یا این که بهتر است بگوییم ترفندهای افرادی که در موضوع تبلیغات در تلگرام فعال می باشند , ارتقا تضمینی اعضای یک کانال است . این روش عملاً برای کسب و کارها فارغ از بازده است چون اعضای طولانی تر شده به شبکه , لزوماً حقیقی نیستند یا این که در صورتیکه حقیقی باشند , لزوماً به محتوای شبکه شما علاقمند نیستند و با کانال دستگاه لیزر شما تعامل بالایی ندارند . پس , در نهایت تنها یکی می‌ماند که به هیچ دردتان نمی‌خورد!

تبلیغات کلیکی در تلگرام

روش دیگری در تبلیغات تلگرام موجود هست که به صورت کلیکی انجام می‌شود . این شیوه تبلیغاتی به وسیله سامانه‌های تبلیغات در تلگرام پیاده‌سازی شده و هنگام سود از آن‌ها , شما مبنی بر قیمت هر کلیک , میزان دارایی کلی تبلیغات تلگرام‌تان را گزینش میکنید . همچنین , این نحوه تبلیغات تلگرام به شما قابلیت می دهد تا تبلیغ خویش را تنها در کانال‌هایی که موضوعی مرتبط با فعالیت‌تان دارا هستند , منتشر نمائید .

ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی تلگرام این است که شما فقط بابت کلیکی که بر روی لینک تبلیغ‌تان انجام می‌شود هزینه می پردازید . بدین ترتیب , بازدهی تبلیغات‌تان دستگاه لیزر ارتقاء پیدا می نماید . با این حال , این نوع تبلیغ در تلگرام هم , یک نقص‌ کوچک دارد : در‌صورتی‌که سامانه تبلیغ کننده ارزیابی صدق بر روی کانال‌های خود نداشته باشد , شاید کلیک‌های غیر حقیقی وواقعی بخش اعظمی بر روی پیوند دستگاه لیزر تبلیغ‌تان صورت بگیرد . همین موضوع منجر میگردد تا بازدهی مورد نظر خود را دریافت نکنید .

تا یادمان نرفته این را هم به شما بگوییم که تبلیغات کلیکی چندان برای ارتقاء اعضای یک کانال مطلوب وجود ندارد . چرا؟ زیرا برای شمارش تعداد کلیک , استفاده کننده بایستی از تلگرام بیرون شود , وارد سایت ارائه دهنده سرویس ها تبلیغاتی شود و دوباره به نرم افزار تلگرام باز گردد . اما برای تبلیغات یک وب سایت یا اپلیکیشن موبایل میتواند مطلوب باشد .


حال هزینه‌های این گونه تبلیغات به چه صورت است؟ ارزش هر کلیک در بیشتر سامانه‌های تبلیغات تلگرام , از ۲۰۰ تومان آغاز می شود و تا هر مبلغی که خودتان می‌خواهید قابل ارتقا است .

دستگاه لیزر

روش سوم , یعنی تبلیغات بازدیدی , مرسوم‌ترین گونه تبلیغات در تلگرام است . چرا؟ چون سیستم خود تلگرام بر حسب بازدید عمل می نماید و همین مسئله , تبلیغات بازدیدی را قابل اعتماد می نماید .

همانطور که از اسمش پیداست , درین روش , شما بر پایه ی تعداد بازدیدی که از تبلیغ‌تان می‌شود هزینه دستگاه لیزر پرداخت میکنید . البته تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان می خواهید از پیشین با مجری تبلیغاتی‌تان دستگاه لیزر هماهنگ میگردد . یعنی شما تعداد بازدید را برای اجرا کننده تبلیغات خود معین می کنید و هزینه کل بازدیدها رو از پیشین پرداخت میکنید .

تا یادمان نرفته بهتر است بگوییم این روش تبلیغاتی میتواند بر طبق مسئله هم اجرا شود . یعنی شما تبلیغ خودتان را در کانال‌های مربوط به قضیه فعالیت‌تان منتشر می‌کنید و در فیض , بازدهی بیشتری خواهید داشت . ولی بایستی بدانید که‌این مورد , منجر ارتقا هزینه تبلیغات‌تان خواهد شد .

حرف است از هزینه شد . پس بگذارید یک حدود بها به شما بدهیم . به طور معمول , ارزش تبلیغات بازدیدی در کانال های تلگرام از ۲٫۵ تا ۳ تومان آغاز میشود . حال در صورتی تبلیغ شما مبتنی بر مورد باشد , یا این که آنکه بخواهید در حین تبلیغ , به عنوان پُست ویژه ( یعنی پست آخر شبکه ) باقی بماند تا بازدهی بیشتری داشته باشد , این هزینه میتواند تا ۱۰ تومان یا این که چه بسا اکثر ارتقاء پیدا کند . این یعنی برای ۱۰۰ هزار بازدید , دست کم هزینه شما ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود .

تبلیغات ثابت و ساعتی تلگرام

مدل دیگر تبلیغاتی که کم کم دارااست در تلگرام دوستداشتنی میشود , تبلیغات ثابت و ساعتی است . یعنی همان نحوه همگانی تبلیغاتی در تمام جهان . شما یک مبلغ به کانال‌های تلگرام یا اجرا کننده تبلیغات خویش پرداخت میکنید و در عوض تبلیغات شما برای ۱۲ یا این که ۲۴ ساعت در شبکه های متفاوت منتشر خواهد شد . خیر این روش هم مشخص و معلوم است : دیگر شما سرگرم بازدید , کلیک و ممبر نیستید!

واجب است بگوییم در‌حالتی که قصد دارید تبلیغ ۱۲ ساعته خود را منتشر فرمائید , بایستی به تامل زمان هم باشید . یعنی باید تصمیم بگیرید که میخواهید تبلیغ‌تان صبح یا شب منتشر شود . ساعت مرسوم اولین از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و برای دومین بر عکس است . همان طور نیز که حدس زده‌اید , تبلیغات شبانه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت .

هزینه تبلیغات اثبات اصلاً مشخص و معلوم نمی باشد و بستگی به خیلی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *