جریمه ها دستی می‌تواند به دلیل هر نوع تخلف دستگاه لیزر از طرف اینترنت مستر اعمل شود , ولی معمولاً به دلایل تحت اتفاق می افتد :


خرید یا فروش پیوند دستگاه لیزر
استفاده از صفحه ها کاذب &# ایران روتک )
استعمال شیوۀ Cloaking یا این که نهفته کردن محتوا دستگاه لیزر ( درین طریق محتوایی که به کاربر نشان داده می‌شود با محتوایی که موتور جستجو گر می بیند , مختلف است )
وب سایت هک شده

وبسایت اسپم
لینک های غیرطبیعی ( در‌صورتی‌که چنین پیغامی را دریافت کرده اید , به توضیحات مرتبط با الگوریتم پنگوئن مراجعه‌کنید به این دلیل که لینک های غیر طبیعی نشان دهنده جریمه شدن توسط الگوریتم پنگوئن است ) .
محتوای بی کیفیت و معدود ارزش ( Thin Content ) ( در حالتی‌که چنین پیغامی را دریافت کرده اید , به این مضمون‌ است که الگوریتم پاندای گوگل شما را جریمه کرده است . برهان دستگاه لیزر آن احتمالاً کیفیت پائین محتوای وبسایت شما می باشد ) .

نمونه ای از جریمه دستی گوگل :

هر جریمۀ دستی ای برای دورۀ خاصی در حیث گرفته می گردد ولی شما برای برطرف کردن آن بایستی با‌گاز مبادرت نمائید . بعد از آن , در خواستِ دستگاه لیزر تجدید لحاظ خویش را برای گوگل ارسال نمائید . دستگاه لیزر بازه جرایم دستی معمولاً دربین ۳ ماه تا نقطه نهایی اعتبار دامنه میباشد .

در حال حاضر , تنبیه شدن توسط الگوریتم پنگوئن و دستگاه لیزر داشتن یک جریمۀ دستی ( لینک و پیوند های غیر عادی ) معمول ترین مدل دستگاه لیزر مجازات توسط گوگل میباشد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *